Vydejte se na cestu do exotického světa rituálů, které zkrášlují nejen Vaše tělo, ale i Vaši mysl...

 

      Celotělové procedury                       Péče o ruce a nohy

        Rituál Tokoriki                                 Regenerační zábal rukou

        Rituál Matamanoa                           Regenerační zábal nohou

        Cukrový vánek z ráje

        Zábal v banánových listech

  

PureFiji Tyto terapie jsou neodmyslitelně spojeny s produkty Pure Fiji  jejichž základem jsou extra panenské bio oleje z ořechů kokosu, dilo, sikeci a makadamia doplněné přírodními extrakty z exotických květin a trav. Jejich získávání zajišťují komunity domorodých obyvatel z panensky čistých ostrovů souostroví Fiji. 

                      

                      

 Ostrované jižního Pacifiku užívají tuto směs k hydrataci, výživě a ochraně pokožky a vlasů již po staletí. Dnes vědci potvrzují, že profil této unikátní směsi přírodních olejů se nápadně podobá oleji produkovanému lidskou pokožkou, čímž je zajištěna optimální slučitelnost s lidskou tkání. Má schopnost rychle se absorbovat, hydratovat a vyživit pokožku do hloubky.

Složení

Kokosové mléko
Čerstvě vylisované kokosové mléko je velmi bohaté na vitamíny, které jsou nezbytné pro zdraví Vaší pokožky a vlasů. Ošetření a zkrášlení kokosovým mlékem je dokonce základem Pacifické kultury.

Panenský kokosový olej
Po více jak 2000 let ostrované jižního Pacifiku užívají čistý kokosový olej spolu s výtažky z květin ke zjemnění, hydrataci, ochraně a hojení pokožky. Čistý extra panenský kokosový olej je ručně lisován z čerstvých kokosů takzvaným studeným procesem, který zachovává všechny přírodní živiny. Je skvělý pro masáže a celodenní péči o pokožku. Přírodní anti-oxidanty pomáhají pokožce k regeneraci a ochraně před volnými radikály. Panenský kokosový olej se rychleKontakt

Ivana Petrisková

Veverkova 9
Praha 7-Holešovice 170 00


603231500


Pracovní doba

Po - Pá dle objednávek